سایر برندهاسخت افزارنقد و بررسی

مقایسه ی لپ تاپ های لنوو با ایسوس

مشخص است که مقایسه ی کلی محصولات این دو تولید کننده ی لپ تاپ در حالت عادی کار درستی نیست اما میتوانیم نکاتی را در نظر بگیریم که با استفاده از آن انتخاب مناسب تری داشته باشیم

مقایسه از نظر کیفیت ساخت

هر دو شرکت تنوع محصول بسیار بالایی دارند و به همین خاطر نمیتوان در مورد این موضوع نظر قطعی داد. با این حال میتوانیم مقایسه ی جزئی تری در این زمینه داشته باشیم.
ایسوس محصولی از کشور تایوان است و بیشتر قطعات آن زیر نظر این شرکت تولید می شوند و کارخانه ی لنوو در چین تحت نظر IBM آمریکا فعالیت میکند و کم و بیش استاندارد های آمریکایی در آن وجود دارد

مقایسه از نظر قیمت

پاسخ این سوال آسان است. محصولات لنوو نسبت به ایسوس قیمت پایین تری دارند البته ممکن است در بعضی موارد به دلیل قطعات بکار رفته قیمت لنوو از ایسوس بیشتر باشد.

مقایسه از نظر تنوع محصولات

هردو از تنوع محصولات بالایی برخوردار هستند و از این لحاظ نمیتوان تفاوتی بین این دو قائل شد.

خدمات پس از فروش در کدام محصول عملکردی بهتر دارند؟

اکثر محصولات ایسوس با گارانتی یکپارچه ارائه می شوند که تا حالا عملکرد خوبی داشته اند اما محصولات لنوو از نظر گارانتی تنوع بیشتری داشته اند و گاها یک محصول را با چند گارانتی و قیمت های مختلف به بازار عرضه می کنند.

کدام دستگاه عمر طولانی تری دارد؟

ایسوس در سال های اخیر مارک با دوامی برای لپ تاپ بوده است و بجز در موارد نادر دلیلی برای نگرانی وجود ندارد
لپ تاپ های لنوو دارای نقاط قوت زیادی هستند اما دوام یکی از آنها نیست. گاهی اوقات پیش می آید که شما پس از یکسال مجبور می شوید لپ تاپ لنووی خود را تعمیر کنید.
اکثر موارد خرابی در لپ تاپ های لنوو مربوط به باتری می باشد. با این حال، اگر شما با لپ تاپتان محتاط باشید می توانید آن را برای سالها نگه دارید.

نتیجه گیری

انتخاب برای خرید بین این دو لپ تاپ چندان ساده نبوده ولی ما امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بسته به نیاز خود جواب سوال هایتان را دریافت کرده باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینها را هم ببینید

بسته
بسته